اینک که به عنوان عضو کوچکی از صنعت پتروشیمی، توفیق خدمتگزاری در دیار ولایتمدار و قهرمان پرور ایلام عزیز در غربی‌ترین نقطه ایران بزرگ نصیب اینجانب شده ،خداوند متعال را شکر گفته و به حضور در کنار مرزبانان غیور، مخلص ، سلحشور و متدین سرزمین آلامتو که به جرأت می‌توان آنان را در زمره صبورترین و فهیم‌ترین شهروندان ایران اسلامی برشمرد، افتخار می‌نمایم.

ایلام بواسطه ذخائر عظیم و استراتژیک نفت وگاز بویژه 420 کیلومترمرز مشترک با عراق به تعبیری یک کشور کوچک محسوب می‌شود که به تنهایی امکان حل بسیاری از مشکلات کشور را دارا می‌باشد. مرز بین المللی مهران که زمانی محل تهدید بود، اکنون به یک فرصت عظیم برای ایلام و ایران تبدیل شده است و به عنوان گرانیگاه گردشگری مذهبی در غرب کشور، دارای فرصت‌های طلایی فراوانی می‌باشد و پرواضح است حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی در این دیار زرخیز، ارزشی مضاعف داشته و دارای آثار اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی چشم‌گیر  و قابل توجهی است.

لذا از فرزندان نجیب و جوانان نخبه و بادانش استان انتظار می‌رود با تلاش،غیرت و تعصب مالکانه در تحقق شعار سال و افزایش بهره‌وری بکوشند و مبرهن است برای رسیدن به قله‌های پیشرفت وتوسعه بویژه فتح سنگر تولید ،حمایت مسئولان ارشد استانی و همراهی مردم شهیدپرور این سرزمین نیز پیوست موفقیت‌های شرکت پتروشیمی ایلام خواهد بود.

در پایان، ضمن احترام و تکریم جایگاه سهامداران صبور و عزیز پتروشیمی ایلام، خواستار استمرار حمایت و دلگرمی‌های ایشان هستیم تا با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و مستعد منطقه و شرکت، بتوانیم در کنار افزایش سودآوری، توسعه پنجره کسب و کار، بالا بردن کیفیت روزافزون محصولات و خدمات، ارتقاء ایمنی، بهداشت و رعایت بایدها و نبایدهای زیست‌محیطی، از حقوق و منزلت سهامداران محترم به درستی صیانت نموده و موجبات رضایتمندی آنان را درعمل فراهم نمائیم.

"ان شاءالله"


داود جعفری فر
مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام