خرید پمپ های ایستگاه اتحاد

شرکت پتروشیمی ایلام به استناد مجوز صادره از کمیسیون معاملات، در نظر دارد مطابق مشخصات درج شده در اسناد مناقصه، خرید پمپ های ایستگاه اتحاد مورد نیاز خود را از طریق مناقصه عمومی دو مرحله ای خریداری نماید.

خرید پمپ های ایستگاه اتحاد
خرید 60 هزار تن خوراک نفتـــا

شرکت پتروشیمی ایلام به استناد مجوز صادره از کمیسیون معاملات، در نظر دارد مطابق مشخصات درج شده در اسناد مناقصه، خرید 60 هزار تن خوراک نفتای ترش مورد نیاز خود را از طریق مناقصه عمومی دو مرحله ای خریداری نماید.

خرید 60 هزار تن خوراک نفتـــا
آگهی فراخوان شناسایی و ارزیابی کیفی مناقصه گران تعمیرات

انجام تعمیرات اضطراری و اصلاحی، پیشگیرانه، اساسی و نگهداری واحدها و تجهیزات و انجام کلیه کارهای مربوط به تعمیرات روزمره، اصلاحی و اضطراری ، نگهداری ، کالیبراسیون در کلیه زمینه ها اعم از برق ، مکانیک ، ابزار دقیق و سرویسهای تعمیراتی مجتمع پتروشیمی ایل...

آگهی فراخوان شناسایی و ارزیابی کیفی مناقصه گران تعمیرات
خريد 2700 تن رول فيلم سه لايه FFS به صورت تهاتر با مواد 7000F

شرکت پتروشیمی ایلام به استناد مجوز صادره از کمیسیون معاملات، در نظر دارد مطابق مشخصات درج شده در اسناد مناقصه، خريد 2700 تن رول فيلم سه لايه FFS به صورت تهاتر با مواد 7000F مورد نیاز خود را از طریق مناقصه عمومی دو مرحله ای خریداری نماید.

خريد 2700 تن رول فيلم سه لايه FFS به صورت تهاتر با مواد 7000F
خرید 812 شاخه Bundle Tube for TLX

شرکت پتروشیمی ایلام به استناد مجوز صادره از کمیسیون معاملات، در نظر دارد مطابق مشخصات درج شده در اسناد مناقصه، خرید 812 شاخه Bundle Tube for TLX مورد نیاز خود را از طریق مناقصه عمومی دو مرحله ای خریداری نماید.

خرید 812  شاخه  Bundle Tube for TLX
تامین نیروی انسانی خدمات پشتیبانی،رستوران،حراست، انبارش و بارگیری ، فوریت های پزشکی و اورژانس، پرسنل روزمزد و تامین وسائط نقلیه سبک و سنگین شرکت پتروشیمی ایلام

شرکت پتروشیمی ایلام به استناد مجوز صادره از کمیسیون معاملات،در نظر دارد تامین نیروی انسانی خدمات پشتیبانی، رستوران،حراست، انبارش و بارگیری، فوریت های پزشکی و اورژانس،پرسنل روزمزد و تأمین وسائط نقلیه سبک و سنگین خود را از طریق برگزاری مناقصه عمومی ی...

تامین نیروی انسانی  خدمات پشتیبانی،رستوران،حراست، انبارش  و بارگیری ، فوریت های پزشکی و اورژانس، پرسنل روزمزد و تامین وسائط نقلیه سبک و سنگین شرکت پتروشیمی ایلام
خرید تجهیزات SIEMENS PLC

شرکت پتروشیمی ایلام به استناد مجوز صادره از کمیسیون معاملات، در نظر دارد مطابق مشخصات درج شده در اسناد مناقصه،خرید تجهیزات SIEMENS PLC خود را از طریق مناقصه عمومی دو مرحله ای خریداری نماید.

خرید تجهیزات SIEMENS PLC
خرید PIPE FOR USX

شرکت پتروشیمی ایلام به استناد مجوز صادره از کمیسیون معاملات، در نظر دارد مطابق مشخصات درج شده در اسناد مناقصه، خرید PIPE FOR USX خود را از طریق مناقصه عمومی دو مرحله ای خریداری نماید.

خرید PIPE FOR USX
خرید 2600 تن هگزان

شرکت پتروشیمی ایلام به استناد مجوز صادره از کمیسیون معاملات، در نظر دارد مطابق مشخصات درج شده در اسناد مناقصه، 2600 تن هگزان مورد نیاز خود را از طریق مناقصه عمومی دو مرحله ای خریداری نماید.

خرید 2600 تن هگزان
خرید 100 هزار عدد پالت پلاستیکی به ابعاد 150*1100*1300 و با وزن 5/18 کیلو گرم

شرکت پتروشیمی ایلام به استناد مجوز صادره از کمیسیون معاملات، در نظر دارد مطابق مشخصات درج شده در اسناد مناقصه، خرید 100 هزار عدد پالت پلاستیکی به ابعاد 150*1100*1300 و با وزن 5/18 کیلوگرم خود را از طریق مناقصه عمومی دو مرحله ای خریداری نماید.

خرید 100 هزار عدد پالت پلاستیکی به ابعاد 150*1100*1300 و با وزن 5/18 کیلو گرم
صفحه 1 از 12ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها