اخبار

بازدید هادیان سیاسی استان از پتروشیمی ایلام

دوشنبه، 22 اسفند 1401 | کد خبر : 3273 | Article Rating
صبح امروز دوشنبه ۲۲ اسفند ،شرکت پتروشیمی ایلام در یک هوای بارانی و بهاری میزبان هادیان سیاسی استان بود.
بازدید هادیان سیاسی استان از پتروشیمی ایلام

این بازدید که به همت سپاه استان ایلام و در‌ جهت آشنایی هادیان سیاسی از نقاط مختلف استان با صنعت پتروشیمی برگزار شد ، خدمات و دستاوردها ، محصولات تولیدی، میزان اشتغال‌زایی و واحدهای بزرگ‌ترین مجتمع تولیدی غرب کشور برای سفیران و راهیان پیشرفت استان تبیین شد.
در جریان این بازدید ،بهزاد یاری؛ معاون مجتمع پتروشیمی ایلام با تبریک روز شهید گفت:بیست و دوم اسفند روز یاداوری ایثار مردان تاریخ‌ساز می‌باشد و زنده نگه‌داشتن‌یاد شهدا از مصادیق ایثار است.
یاری با بیان اینکه شرکت پتروشیمی ایلام با اشتغال‌زایی مستقیم و غیر مستقیم برای ۸ هزار نفر سهم قابل توجهی در اشتغال و رفع محرومیت در استان داشته است، افزود:بزرگ‌ترین مجتمع پتروشیمی در‌ غرب کشور با ظرفیت دریافت یک میلیون تن خوراک پالایشگاهی در چرخه سوداوری و ارزآوری کشور قرار دارد.
وی به تولید محصول استراتژیک DMDS با نام تجاری CHAVAR65 در جهت پاسداشت شهدای زمین فوتبال این شهر اشاره کرد و ادامه داد: پتروشیمی ایلام سومین تولیدکننده دی‌متیل‌ دی‌سولفید در دنیاست.
معاون مجتمع پتروشیمی ایلام افزود:پتروشیمی صنعتی است که از گاز ، بنزین تولید می‌کند.

سرهنگ حامد شیرخدا ؛ نماینده سیاسی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان نیز با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته در مجتمع عظیم پتروشیمی ایلام گفت:۴۰۰ هادی سیاسی در راستای جهاد تبیین و بیان دستاوردهای نظام در استان فعالیت می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی ، هادیان سیاسی استان از واحدهای مختلف شرکت پتروشیمی ایلام بازدید و در‌ جهت تبیین دستاوردها و‌ ظرفیت‌های صنعت پتروشیمی در‌ استان برای جامعه هدف به پرسش و پاسخ پرداختند.

 

برچسب ها

اطلاعات خبر و اشتراک گذاری

ثبت امتیاز

برای ثبت امتیاز لطفا لاگین نمایید در صورتی که لاگین کرده اید امتیاز خود را ثبت نمایید

ثبت نظر

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: