اخبار

خدمت‌رسانی به ۴ هزار زائر در موکب‌های پتروشیمی ایلام

چهارشنبه، 23 شهریور 1401 | کد خبر : 1158 | Article Rating
علیرضا معراجی رئیس روابط عمومی شرکت پتروشیمی ایلام خبرداد: خدمت‌رسانی به ۴ هزار زائر در موکب‌های پتروشیمی ایلام
خدمت‌رسانی به ۴ هزار زائر در موکب‌های پتروشیمی ایلام

علیرضا معراجی رئیس روابط عمومی شرکت پتروشیمی ایلام گفت: امروز‌ چهارشنبه بیست سوم شهریور به ۴ هزار زائر حسینی در موکب‌های پتروشیمی ایلام مستقر در چوار و ایوان خدمت ارائه شده است.

وی با بیان اینکه استان ایلام پایتخت خادمین سیدالشهدا (ع) است و کارکنان پتروشیمی ایلام نیز به صورت شبانه‌روزی به زائران خدمت‌رسانی می‌کنند، افزود:خدمات متنوعی در ایستگاه‌های صلواتی پتروشیمی ایلام ارائه می‌شود.

معراجی ادامه داد: طبخ و توزیع غذای گرم ، توزیع آب معدنی و چایی ، تهیه و‌ توزیع شربت و آب‌میوه در قالب صبحانه، ناهار ،شام و میان‌وعده از جمله خدمات ارائه شده توسط شرکت پتروشیمی ایلام است.

 رئیس روابط عمومی پتروشیمی ایلام با اشاره به تصمیم ستاد اربعین استان و انتخاب پتروشیمی به عنوان معین در شهرستان‌های ایوان و چوار تاکید کرد:موج بازگشت زائران از سمت چوار و‌ ایوان در ۴۸ ساعت گذشته افزایش یافته و این موکب آماده پذیرایی و استقبال از زائران حضرت ابا عبدالله‌الحسین(ع) است.

معراجی بیان داشت: در راستای ثبت خاطرات شیرین و مثبت از خادمان زائران در استان ایلام، به کودکان زائر هدایایی در قالب اسباب بازی و مدادرنگی اهداء می‌شود.

وی در پایان با تقدیر از حمایت‌های مهندس گرشاسبی ؛ مدیرعامل محترم شرکت ، از تمام مدیران و کارکنان شرکت پتروشیمی ایلام که در موکب‌های چوار و ایوان به زائران خدمت‌رسانی نمودند قدردانی کرد

اطلاعات خبر و اشتراک گذاری

ثبت امتیاز

برای ثبت امتیاز لطفا لاگین نمایید در صورتی که لاگین کرده اید امتیاز خود را ثبت نمایید

ثبت نظر

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: