اخبار

پتروشیمی ایلام میزیان دانشجویان فنی و حرفه‌ای استان بود

شنبه، 23 اردیبهشت 1402 | کد خبر : 3291 | Article Rating
دانشجویان دختر دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان در رشته‌های صنایع شیمیایی و حسابداری از واحدهای مجتمع پتروشیمی ایلام بازدید کردند.
پتروشیمی ایلام میزیان دانشجویان فنی و حرفه‌ای استان بود

در این بازدید علمی که ۴۰ نفر از دانشجویان و اساتید این دانشگاه حضور داشتند،دانشجویان در بدو ورود به این شرکت پس از ادای احترام به مقام و منزلت مهندس حسن بیگی؛ معمار صنعت پتروشیمی با حضور بر مزار معطر شهید گمنام پتروشیمی ایلام با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کردند.
این دانشجویان سپس در سالن جلسات حاضر شدند و به پرسش و پاسخ پیرامون واحدهای فرایندی پتروشیمی ایلام پرداختند.
علیرضا معراجی ؛رئیس روابط عمومی پتروشیمی ایلام ضمن خیر مقدم گفت:امروز فرزندان استان ایلام به عنوان صنعتگران متخصص، متعهد و باتجربه بازوان توانمند مدیریت پتروشیمی محسوب می‌شوند.
معراجی با بیان اینکه فرهنگ کار و الزامات صنعتی‌شدن اصول غیر قابل انکار در جوامع صنعتی هستند افزود: پتروشیمی ایلام دانشگاه بزرگی است و نقش این دانشگاه در امر آموزش و تحویل نیروی متخصص و در سطح مهارت به استان و کشور قابل تقدیر است.
  خانم معافی از اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان نیز گفت:هدف از حضور راهیان علم و صنعت در پتروشیمی ایلام آشنایی با پیشرفت‌های صنعتی و دستاوردهای کشور در استان ایلام بوده است.
به گزارش روابط عمومی ، بازدید از واحدهای سولفورزدایی و HD از دیگر برنامه‌های این اردوی علمی بود و همچنین مقرر شد روابط عمومی شرکت پتروشیمی ایلام به سه گزارش برتر این سفر علمی که توسط دانشجویان نگارش شود جوایزی اهدا نماید.

اطلاعات خبر و اشتراک گذاری

ثبت امتیاز

برای ثبت امتیاز لطفا لاگین نمایید در صورتی که لاگین کرده اید امتیاز خود را ثبت نمایید

ثبت نظر

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: